З собою необхідно мати;
оригінал внутрішнього паспорта громадянина України та його копію (Е-Документ з додатку ДІЯ, скрін з повною інформацією роздрукований на папері) / - копія сторінки паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію місця проживання в Україні / довідка про реєстрацію місця проживання тимчасово переміщеної особи (за наявності);
2 кольорові фотокартки 3,5 *4,5 см.
заповнену заяву
З метою ідентифікації особи та перевірки факту належності особи до громадянства України також можуть бути направлені запити до відповідного територіального органу/територіального підрозділу Державної міграційної служби України або іншого органу.
Для ідентифікації дитини, що не досягла 16 річного віку - 2 фотокартки 3,5 *4,5 см. , оригінал та копію свідоцтва про народження та копію паспорта обох батьків, або оригінал (копія) витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України та його копію. Якщо народилися в Чехії (чи інша країна світу, крім росії) - засвідчену у нотаріуса копію чеського свідоцтво про народження дитини з офіційно виконаним перекладом на українську мову + копія довідки про набуття громадянства України.
НЕ забувайте приносити з собою копії відповідних документів – це суттєво заощаджує час;
Непідготовлений належним чином пакет документів - це відмова у наданні консульської послуги, а отже - змарнований час і необхідність нового запису на прийом.
Ці консульські дії (продовження строку дії закордонного паспорта, внесення відомостей про дитину та оформлення свідоцтва про ідентифікацію особи) вчиняються в порядку живої черги в понеділок, вівторок, середу або п’ятницю з 08:30 до 12:00 та видача саме цих готових документів: понеділок, вівторок, середа або п’ятниця з 14.00 до 15.00 діти до 16 років можуть бути не присутні під час вчинення цих консульських дій.
Звертаємо увагу! Якщо свідоцтво про народження видане в росії - необхідна апостилізація. 23 грудня 2022 року набрав чинності Закон № 2783-IX «Про зупинення дії та вихід з Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах та Протоколу до Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах від 22 січня 1993 року» зокрема, зупинення дії у відносинах з російською федерацією та республікою білорусь