Консульство України в Брно

, Київ 01:02

Новини Посольства

Дата з по

Спеціальний показ документального фільму "Зима у вогні. Боротьба України за Свободу" в Американському культурному центрі в Празі | 16 лютого, 17:01

15 лютого в Американському центрі у Празі за участю послів США, Нідерландів та України, іноземних дипломатів, журналістів та чеської громадськості відбувся спеціальний показ документального фільму «Зима у вогні. Боротьба України за свободу» (Winter on Fire. Ukraine’s fight for freedom), який свого часу був номінований на премію «Оскар».

Ke správnému označování území Ukrajiny dočasně okupovaných Ruskou federací | 06 лютого, 16:00

Velvyslanectví Ukrajiny v České republice vyjadřuje své znepokojení nad skutečností, že některé nakladatelství České republiky vytváří kartografickou produkci, na níž jsou části území Ukrajiny, zejména Autonomní republika Krym a rovněž části Doněcké a Luhanské oblasti, označovány jako území Ruska anebo „sporná území“, což vytváří falešný dojem, že tato ukrajinská území patří Rusku.

В Празі вшанували пам'ять видатного українця Івана Пулюя | 04 лютого, 18:53

Дипломати Посольства України в Чеській Республіці спільно з представниками української та чеської  громадськості Праги 4 лютого поклали квіти на могилу всесвітньо відомого вченого та винахідника Івана Пулюя з нагоди 100-річчя від дня його смерті та 173-ї річниці від дня народження.

Історична довідка до дня пам’яті Герої Крут | 29 січня, 10:47

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100-та річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну | 20 січня, 15:34

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.